Педіатрична служба

Педіатрія
Педіатрія

Педіатричне відділення Універсальної клініки "Оберіг" по праву вважається однією з кращих не лише в Києві. Особливою її гідністю вважають необмежені можливості в діагностиці і високий рівень медичного сервісу. Не дивлячись на короткий термін роботи, вже багато пацієнтів, порівнюючи нас з іншими приватними клініками, зупиняють свій вибір саме на нашій педіатричній службі, як на найвищому стандарті не лише лікувально – діагностичних можливостей, але і такого ж рівня чистоти і комфорту.

Як і будь-яка інша приватна клініка, ми піклуємося про свою репутацію і робимо все, щоб принести нашим маленьким пацієнтам радість здорового життя, адже у нас працюють фахівці, які по праву вважаються кращими, з бездоганною репутацією і безцінним досвідом.

Важливим аспектом є вибір лікаря. До цього питання слід віднестися серйозно, оскільки часта зміна лікаря не сприяє ефективності лікування.

Адже кожному лікарю потрібен час на те, щоб глибше ознайомитися з особливостями організму дитини і його реакціями на різні методи лікування. Крім того, атмосфера взаєморозуміння і довіри між дитиною і лікарем теж частенько складається не відразу, а в результаті тривалого спілкування.

Педіатрична служба: розумно і просто – 7 причин для посмішки:

  1. Основа філософії медицини - др.- гр.- φιλοσοφία – «любов до мудрості», «любомудріє», от φιλέω- кохаю и σοφία — мудрість), в т.ч. педіатрії – профілактика, а не лікування. Не кожне захворювання вимагає лікування. «РОЗУМНА МЕДИЦИНА» - головний напрям педіатричної служби Універсальної клініки "Оберіг". Але все-таки, якщо необхідно..

  2. У нашій клініці маленький пацієнт може отримати найповніший спектр консультативно - діагностичної, лікувальної і профілактичної допомоги, забезпечивши успіх в здоровому зростанні і розвитку.

  3. Використання методик, заснованих на сучасних принципах доказової медицини і новітнього устаткування лише експерт - класу, з мінімально- можливим навантаженням, забезпечують здійснення раніше недоступних методів в лікуванні і діагностиці.

  4. Професіоналізм наших лікарів допоможе нашим пацієнтам мінімізувати ризик ускладнень, непередбачених ситуацій, зберегти Вашу душевну рівновагу.

  5. Педіатричний стаціонар – разом із зимовим садом, територія комфорту. Спеціально розроблений інтер'єр комфортабельних палат, що створює атмосферу домашнього затишку.

  6. Спільне перебування батьків і дитини в одній палаті, відображає орієнтований на сім'ю підхід до лікування дитяти.

  7. Консультації високопрофесійних фахівців, які по праву вважаються кращими, з бездоганною репутацією і безцінним досвідом.

521 03 03 Сім цифр здоров'я Вашої дитини 521 03 03

Фахівці

Жежера Роман Володимирович
Жежера Роман Володимирович

Лікар-хірург дитячий
12 років медичного стажу

Товмаш Руслана Николаевна
Товмаш Руслана Николаевна

Завідуюча дитячою поліклінікою
Лкар-педіатр
Категорія вища
21 рік медичного стажу

Джуринська Олена Миколаївна
Джуринська Олена Миколаївна

Лікар-педіатр
31 рік медичного стажу
Кандидат медичних наук

Гудзій Мирослава Юріївна
Гудзій Мирослава Юріївна

Лікар-алерголог
Керівник Дитячого алергоцентру
14 років медичного стажу
Кандидат медичних наук

Калиновський Олександр Валерійович
Калиновський Олександр Валерійович

Лікар-анестезіолог дитячий
20 років медичного стажу

Інновації