Педіатрична служба

Педіатрія
Педіатрія

Педіатричне відділення Універсальної клініки "Оберіг" по праву вважається однією з кращих не лише в Києві. Особливою її гідністю вважають необмежені можливості в діагностиці і високий рівень медичного сервісу. Не дивлячись на короткий термін роботи, вже багато пацієнтів, порівнюючи нас з іншими приватними клініками, зупиняють свій вибір саме на нашій педіатричній службі, як на найвищому стандарті не лише лікувально – діагностичних можливостей, але і такого ж рівня чистоти і комфорту.

Як і будь-яка інша приватна клініка, ми піклуємося про свою репутацію і робимо все, щоб принести нашим маленьким пацієнтам радість здорового життя, адже у нас працюють фахівці, які по праву вважаються кращими, з бездоганною репутацією і безцінним досвідом.

Важливим аспектом є вибір лікаря. До цього питання слід віднестися серйозно, оскільки часта зміна лікаря не сприяє ефективності лікування.

Адже кожному лікарю потрібен час на те, щоб глибше ознайомитися з особливостями організму дитини і його реакціями на різні методи лікування. Крім того, атмосфера взаєморозуміння і довіри між дитиною і лікарем теж частенько складається не відразу, а в результаті тривалого спілкування.

Педіатрична служба: розумно і просто – 7 причин для посмішки:

  1. Основа філософії медицини - др.- гр.- φιλοσοφία – «любов до мудрості», «любомудріє», от φιλέω- кохаю и σοφία — мудрість), в т.ч. педіатрії – профілактика, а не лікування. Не кожне захворювання вимагає лікування. «РОЗУМНА МЕДИЦИНА» - головний напрям педіатричної служби Універсальної клініки "Оберіг". Але все-таки, якщо необхідно..

  2. У нашій клініці маленький пацієнт може отримати найповніший спектр консультативно - діагностичної, лікувальної і профілактичної допомоги, забезпечивши успіх в здоровому зростанні і розвитку.

  3. Використання методик, заснованих на сучасних принципах доказової медицини і новітнього устаткування лише експерт - класу, з мінімально- можливим навантаженням, забезпечують здійснення раніше недоступних методів в лікуванні і діагностиці.

  4. Професіоналізм наших лікарів допоможе нашим пацієнтам мінімізувати ризик ускладнень, непередбачених ситуацій, зберегти Вашу душевну рівновагу.

  5. Педіатричний стаціонар – разом із зимовим садом, територія комфорту. Спеціально розроблений інтер'єр комфортабельних палат, що створює атмосферу домашнього затишку.

  6. Спільне перебування батьків і дитини в одній палаті, відображає орієнтований на сім'ю підхід до лікування дитяти.

  7. Консультації високопрофесійних фахівців, які по праву вважаються кращими, з бездоганною репутацією і безцінним досвідом.

521 03 03 Сім цифр здоров'я Вашої дитини 521 03 03

Фахівці

Волоха Алла Петрівна
Волоха Алла Петрівна

Лікар дитячий імунолог
30 років медичного стажу
Професор
Доктор медичних наук

Устенко Генадій Миколайович
Устенко Генадій Миколайович

Лікар уролог дитячий
25 років мед. стажу
Категорія вища
Кандидат медичних наук

Бачинська Інна Валеріївна
Бачинська Інна Валеріївна

Дитячий лікар-гінеколог
Лікар-гінеколог
23 роки медичного стажу

Соколова Яна Вікторівна
Соколова Яна Вікторівна

Лікар алерголог дитячий
28 років медичного стажу
Категорія вища

Котлярова Тамара Михайлівна
Котлярова Тамара Михайлівна

Лікар-педіатр
Завідуюча дитячим стаціонаром
25 років медичного стажу
Категорія вища

Інновації